SUPA24
Otro
Otro
Otro
96 141 €
(2 828 € / m²)
Venta
2
1
34 m²
Klonowa, Kielce

dormitorio2
departamento34 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 34,08 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowe...

Piso:
1. piso de 4
Antigüedad de la oferta: 143días
Actualizado: 8días

Localidades

Klonowa, Kielce
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

PROPERCO SARACEN

Krzysztof Jakubowski