SUPA24
Otro
Otro
Otro
111 542 €
(2 028 € / m²)
Venta
3
1
55 m²
Adama Mickiewicza, Katowice

dormitorio3
departamento55 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótano
terrazaNo

Descripción

Oferujemy na sprzedaż nieszkani w Śródmieściu Katowic, tuż obok Galeri Katowickiej i Dworca PKP ! To niezwykle atrakcyjna oferta ze względu na doskon...

Otro
Antigüedad de la oferta: 479días
Actualizado: 479días

Localidades

Adama Mickiewicza, Katowice
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

MDK SILESIA

Magdalena Kołton