SUPA24
Otro
Otro
Otro
110 008 €
(2 445 € / m²)
Venta
3
1
45 m²
Zawada, gmina Myślenice

dormitorio3
departamento45 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA - GOTOWA DO ZAMIESZKANIA! ATRAKCYJNE CENY - FUNKCJONALNE MIESZKANIA W SPOKOJNEJ OKOLICY Oferujemy: Funkcjonalne układy m...

Otro
Antigüedad de la oferta: 6días
Actualizado: 6días

Localidades

Zawada, gmina Myślenice
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

BRACIA SADURSCY

Barbara Nazarewicz