SUPA24
Otro
Otro
Otro
136 575 €
(1 979 € / m²)
Venta
3
1
69 m²
gmina Michałowice

dormitorio3
departamento69 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Na sprzedaż nowocześnie urządzone 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym Osiedlu Arkadia w Komorowie, niedaleko Świdnicy. Mieszkanie dwust...

Piso:
1. piso de 3
Antigüedad de la oferta: 10días
Actualizado: 10días

Localidades

gmina Michałowice
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

MP HOUSE

Marta Puklicka