SUPA24
Otro
Otro
Otro
77 344 €
(1 334 € / m²)
Venta
3
1
58 m²
9 Maja, gmina Łask

dormitorio3
departamento58 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótano
terrazaNo

Descripción

Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Doskonała okazja dla osób szukających lokalu do własnej aranżacji. Oferuję do spr...

Piso:
2. piso de 4
Antigüedad de la oferta: 232días
Actualizado: 5días

Localidades

9 Maja, gmina Łask
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

BESTATE Wrocław

Marzena Urbaniak