SUPA24
Otro
Otro
Otro
66 020 €
(1 886 € / m²)
Venta
2
1
35 m²
gmina Karnice

dormitorio2
departamento35 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wakacyjne mieszkanie znajdujące się w tylko 4 km od Niechorza w gminie Karnice w powiecie Gryfickim.

amueblado
Antigüedad de la oferta: 22días
Actualizado: 22días

Localidades

gmina Karnice
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

MIKULSKI NIERUCHOMOSCI

Aneta Garbacz