SUPA24
Otro
Otro
Otro
128 353 €
(3 378 € / m²)
Venta
2
1
38 m²
gmina Brwinów

dormitorio2
departamento38 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku na 3 piętrze .
Mieszkanie wykończone jest na wysoki standard gotowe do zamieszkania ...

amueblado
Antigüedad de la oferta: 452días
Actualizado: 436días

Localidades

gmina Brwinów
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Sandra Szajewska