SUPA24
Otro
Otro
Otro
127 018 €
(1 716 € / m²)
Venta
3
1
74 m²
Giżycko

dormitorio3
departamento74 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótano
terrazaNo

Descripción

NA SPRZEDAŻ Mieszkanie bezczynszowe o pow. 74,33m2 wraz z podwójnym garażem Giżycko ul. Bohaterów Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny położon...

Otro
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 3días

Localidades

Giżycko
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

MBN

Karol Łukasik