SUPA24
Otro
Otro
Otro
138 715 €
(2 720 € / m²)
Venta
2
1
51 m²
Morska, Gdynia

dormitorio2
departamento51 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

MIESZKANIE | 2 POKOJE | OGRODZONY PARKING | 5 MINUT DO SKM | GDYNIA DZIAŁKI LEŚNE |

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona jest w centrum Gdyni, która...

Piso:
5. piso de 5
Antigüedad de la oferta: 4días
Actualizado: 4días

Localidades

Morska, Gdynia
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

BALTIC HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA ŻMUDA

Wioleta Wilk