SUPA24
Otro
Otro
Otro
118 442 €
(4 387 € / m²)
Venta
1
1
27 m²
Mostek, Gdańsk

dormitorio1
departamento27 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Prezentujemy gotową do odbioru kawalerkę z prywatnym ogródkiem w sercu Gdańska. LOKALIZACJA Gdańskie Śródmieście to prestiż oraz wygoda. Inwestycja zn...

Control remoto central
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 3días

Localidades

Mostek, Gdańsk
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

HOMFI SP. Z O.O.

Oskar Łukaszuk