SUPA24
Otro
Otro
Otro
93 450 €
(3 738 € / m²)
Venta
1
1
25 m²
Twarda, Gdańsk

dormitorio1
departamento25 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Nowoczesny apartament inwestycyjny w sercu Gdańska z możliwością pełnego odliczenia 23% VAT. LOKALIZACJA Inwestycja znajduje się w gdańskiej dzielnicy...

Piso:
2. piso de 6
Antigüedad de la oferta: 7días
Actualizado: 6días

Localidades

Twarda, Gdańsk
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

HOMFI SP. Z O.O.

Oskar Łukaszuk