SUPA24
Otro
Otro
Otro
108 101 €
(3 603 € / m²)
Venta
1
1
30 m²
Chłopska, Gdańsk

dormitorio1
departamento30 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

| KAWALERKA | GOTOWA DO WPROWADZENIA | 3 MINUTY DO AUTOBUSU | PIWNICA | INWESTYCJA | GDAŃSK PRZYMORZE |

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o ...

amueblado
Antigüedad de la oferta: 6días
Actualizado: 3días

Localidades

Chłopska, Gdańsk
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

BALTIC HOUSE NIERUCHOMOŚCI MAŁGORZATA ŻMUDA

Aleksandra Józefczak