SUPA24
Otro
Otro
Otro
271 152 €
(3 389 € / m²)
Venta
3
1
80 m²
Białostocka, Gdańsk

dormitorio3
departamento80 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO Nowoczesne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe 80 m² – gotowe do zamieszkania od zar...

Piso:
1. piso de 4
Antigüedad de la oferta: 82días
Actualizado: 26días

Localidades

Białostocka, Gdańsk
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Dobra Oferta Pro

Monika Hendel-Kubiak