SUPA24
Otro
Otro
Otro
87 942 €
(3 518 € / m²)
Venta
1
1
25 m²
Twarda, Gdańsk

dormitorio1
departamento25 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Zamieszkaj lub zainwestuj w zielonej części Gdańska!Bez ProwizjiBez PCC Szukasz mieszkania dla siebie lub planujesz bezpieczną inwestycję pod wynajem?...

Otro
Antigüedad de la oferta: 205días
Actualizado: 37días

Localidades

Twarda, Gdańsk
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI MAGIC HOUSE BIURO NIERUCHOMOŚCI

Sergiusz Szczerbicz