SUPA24
Otro
Otro
Otro
40 979 €
(1 576 € / m²)
Venta
1
1
26 m²
Częstochowa

dormitorio1
departamento26 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótano
terrazaNo

Descripción

Agencja Nieruchomości ARUM prezentuje do sprzedania mieszkanie M-2 (pokój z kuchnią) położone na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnic...

Piso:
1. piso de 4
Antigüedad de la oferta: 10días
Actualizado: 10días

Localidades

Częstochowa
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Arum Nieruchomości Piotr Szecówka Częstochowa

Piotr Szecówka