SUPA24
Otro
Otro
Otro
98 975 €
(2 911 € / m²)
Venta
1
1
34 m²
Częstochowa

dormitorio1
departamento34 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terraza

Descripción

Prezentujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M-2. Mieszkanie wykończone - do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych!!! Wszystkie m...

amueblado
Antigüedad de la oferta: 6días
Actualizado: 6días

Localidades

Częstochowa
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Arum Nieruchomości Piotr Szecówka Częstochowa

Katarzyna Szecówka