SUPA24
Otro
Otro
Otro
170 856 €
(2 476 € / m²)
Venta
3
1
69 m²
Częstochowa

dormitorio3
departamento69 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Luksusowe kameralne apartamenty w sercu Częstochowy - idealne do zamieszkania! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży luksusow...

Piso:
1. piso de 2
Antigüedad de la oferta: 6días
Actualizado: 6días

Localidades

Częstochowa
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Arum Nieruchomości Piotr Szecówka Częstochowa

Katarzyna Szecówka