SUPA24
Otro
Otro
Otro
43 832 €
(1 753 € / m²)
Venta
1
1
25 m²
Częstochowa

dormitorio1
departamento25 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji na sprzedaż! Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w kamienicy w dzielnicy Trzech Wieszczów. Składa się z poko...

Piso:
1. piso de 2
Antigüedad de la oferta: 6días
Actualizado: 6días

Localidades

Częstochowa
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Arum Nieruchomości Piotr Szecówka Częstochowa

Katarzyna Szecówka