SUPA24
Otro
Otro
Otro
68 104 €
(1 081 € / m²)
Venta
4
1
63 m²
Chorzów

dormitorio4
departamento63 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótano
terrazaNo

Descripción

--------------------SPRZEDAŻ LUB ZAMIANA NA MNIEJSZE MIESZKANIE!!!------------------ Na sprzedaż mieszkanie M-5 o powierzchni 63,83m2 usytuowane na I...

Piso:
4. piso de 4
Antigüedad de la oferta: 5días
Actualizado: 5días

Localidades

Chorzów
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

RENOMA NIERUCHOMOSCI

Marta