SUPA24
Otro
Otro
Otro
34 844 €
(1 394 € / m²)
Venta
1
1
25 m²
Chorzów

dormitorio1
departamento25 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótano
terrazaNo

Descripción

Kawalerka na sprzedaż - Chorzów Batory, ul. Gagarina Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana przy ul. Gagarina 37/28 w dzielnicy Chorzów Batory. Mieszkan...

Piso:
5. piso de 10
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 3días

Localidades

Chorzów
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

VERITAS

Marek Wąsik