SUPA24
Otro
Otro
Otro
87 019 €
(1 776 € / m²)
Venta
2
1
49 m²
Bydgoszcz

dormitorio2
departamento49 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótano
terrazaNo

Descripción

Makler Poleca Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 49,5 m² - Bydgoszcz, okolice Centrum / Błonie / Miedzyń Oferta skierowana do osób szukających funkcjo...

Piso:
2. piso de 3
Antigüedad de la oferta: 1días
Actualizado: 1días

Localidades

Bydgoszcz
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Joanna Maciaczyk