SUPA24
Otro
Otro
Otro
91 850 €
(1 914 € / m²)
Venta
3
1
48 m²
Karpacka, Bydgoszcz

dormitorio3
departamento48 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Na Sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 48 m² - fenomenalna lokalizacja! Bydgoszcz, Wzgórze Wolności , Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 4...

Piso:
6. piso de 11
Antigüedad de la oferta: 9días
Actualizado: 8días

Localidades

Karpacka, Bydgoszcz
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

MAKLER NIERUCHOMOSCI

Łukasz Gorczyński