SUPA24
Otro
Otro
Otro
104 234 €
(2 005 € / m²)
Venta
3
1
52 m²
Klepacka, Białystok

dormitorio3
departamento52 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Nowa inwestycja - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie . Kameralna zabudow...

Piso:
1. piso de 3
Antigüedad de la oferta: 383días
Actualizado: 12días

Localidades

Klepacka, Białystok
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Grzegorek Nieruchomości

Grzegorek Nieruchomości