SUPA24
Otro
Otro
Otro
102 267 €
(2 223 € / m²)
Venta
3
1
46 m²
Kaszubska, Białogard

dormitorio3
departamento46 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótano
terrazaNo

Descripción

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46,74 m2 z balkonem na 4 piętrze bloku  z 1979r przy ul. Legionów w Ustce. Mieszkanie skł...

amueblado
Antigüedad de la oferta: 459días
Actualizado: 458días

Localidades

Kaszubska, Białogard
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

METROHOUSE FRANCHISE S.A.

Weronika Sobczak