SUPA24
Otro
Otro
Otro
98 737 €
(1 266 € / m²)
Venta
3
1
78 m²
Aleksandrów Kujawski

dormitorio3
departamento78 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estado
sótano
terrazaNo

Descripción

Arkadia N ieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim bloku.Centrum miasta W mieszkaniu znajduje się : Pokó...

Piso:
2. piso de 2
Antigüedad de la oferta: 7días
Actualizado: 7días

Localidades

Aleksandrów Kujawski
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ARKADIA WLOCLAWEK

Paulina Nitecka