SUPA24
Otro
Casa y alrededores
Otro
494 000 €
(7 265 € / m²)
Venta
Atípico
1
68 m²
Opština Budva

dormitorioatypical
departamento68 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Na prodaju dvosoban stan površine 68 m² + 67 m² gratis terase, smešten u prizemlju ekskluzivnog luksuznog stambenog kompleksa u izgradnji, na izuzetno...

Otro
Antigüedad de la oferta: 69días
Actualizado: 69días

Localidades

Opština Budva
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic