SUPA24
Otro
Otro
Otro
340 883 €
(5 411 € / m²)
Venta
Atípico
1
63 m²
Opština Budva

dormitorioatypical
departamento63 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Jednosoban opremljen stan 63.86m2 u luksuznom stambenom kompleksu u Reževićima, Budva.Ovaj luksuzni kompleks nudi 55 jednosobnih i 10 dvosobnih potpun...

amueblado
Antigüedad de la oferta: 168días
Actualizado: 25días

Localidades

Opština Budva
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic