SUPA24
Otro
Otro
Otro
223 767 €
(4 068 € / m²)
Venta
Atípico
1
55 m²
Opština Budva

dormitorioatypical
departamento55 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Prodaje se jednosoban stan povrsine 55m2 koji je lociran na prizemlju kompleksa u izgradnji u Becicima.Novi kompleks se nalazi na obroncima Budvanske ...

amueblado
Antigüedad de la oferta: 255días
Actualizado: 24días

Localidades

Opština Budva
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

AMFORA REAL ESTATE

Jelena Zenovic