SUPA24
Salón
Salón
Salón
530 000 €
(2 335 € / m²)
Venta
4
2+
227 m²
Απειράνθου, Δήμος Σαρωνικού

dormitorio4
departamento227 m²
baños2+
elevar
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Αυτή η πολυτελής γωνιακή μεζονέτα, η οποία ολοκληρώθηκε το 2023, διαθέτει συνολική επιφάνεια 227,11 τ.μ. Με αποκλειστική χρήση κήπου 127,86 τ.μ., και...

Otro
Antigüedad de la oferta: 46días
Actualizado: 6días

Localidades

Απειράνθου, Δήμος Σαρωνικού
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Isqm Real Estate