SUPA24
Otro
Otro
Otro
249 000 €
(2 621 € / m²)
Venta
5
1
95 m²
Valladolid

dormitorio5
departamento95 m²
baños1
elevar
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Objekt se nachází v blízkosti ulice Paseo Zorrilla, pouhých 5 minut od centra města Valladolid.

Remax Pisuerga od roku 1998 ve Valladolidu představuj...

Sin amueblar
Antigüedad de la oferta: 74días
Actualizado: 4días

Localidades

Valladolid

Servicios cívicos

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA