SUPA24
Otro
Otro
Otro
1 610 000 €
(10 878 € / m²)
Venta
4
1
148 m²
Paseo Marítimo, Torremolinos

dormitorio4
departamento148 m²
baños1
elevarNo
aparcamiento
estadoNueva construcción
sótanoNo
terraza

Descripción

Zbrusu nový penthouse v designové budově přímo na nábřeží v oblasti Playamar. Nemovitost vyniká působivým výhledem na moře z čelní strany a moderní ar...

Sin amueblar
Antigüedad de la oferta: 73días
Actualizado: 27días

Localidades

Paseo Marítimo, Torremolinos

Servicios cívicos

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA