SUPA24
Otro
Otro
Otro
253 915 €
(2 116 € / m²)
Venta
4
1
120 m²
Ronda

dormitorio4
departamento120 m²
baños1
elevar
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Objevte tuto nádhernou nemovitost v srdci okouzlujícího města Ronda. Tento prostorný byt s velkorysou zastavěnou plochou 120 m² nabízí ideální prostor...

Sin amueblar
Antigüedad de la oferta: 64días
Actualizado: 14días

Localidades

Ronda

Servicios cívicos

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA