SUPA24
Otro
Otro
Otro
166 000 €
(2 814 € / m²)
Venta
2
1
59 m²
Avenida de España, Pulpí

dormitorio2
departamento59 m²
baños1
elevar
aparcamiento
estadoNueva construcción
sótanoNo
terraza

Descripción

V nové fázi výstavby rezidenčního komplexu Mar de Pulpí pod názvem Petunia, fáze 9, vzniká moderní bydlení jen několik kroků od pláží La Entrevista a ...

Parcialmente amueblado
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 2días

Localidades

Avenida de España, Pulpí

Servicios cívicos

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič