SUPA24
Otro
Otro
Otro
215 680 €
(2 537 € / m²)
Venta
3
1
85 m²
avinguda d'Alacant, Pego

dormitorio3
departamento85 m²
baños1
elevarNo
aparcamiento
estadoNueva construcción
sótanoNo
terraza

Descripción

Nový vývoj: Ceny od 205 680 € do 275 012 €. [Ložnice: 2 - 3] [Koupelny: 2] [Zastavěná plocha: 85m2 - 140m2].
Tato moderní rezidenční výstavba na Pass...

Parámetros

Generado a partir de IA

TerrazaLuz naturalEspacio habitable abierto

Sin amueblar
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 3días

Localidades

avinguda d'Alacant, Pego

Servicios cívicos

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA