SUPA24
Salón
Salón
Salón
516 900 €
(5 274 € / m²)
Venta
Atípico
2+
98 m²
Calle Marbella, Mijas

dormitorioatypical
departamento98 m²
baños2+
elevar
aparcamientoNo
estadoNueva construcción
sótanoNo
terraza

Descripción

Cada apartament està dissenyat per maximitzar espai, llum natural i connexió amb el paisatge. Les cuines del concepte obert esforç de flux sense esfor...

Parámetros

Equipamiento y características

Generado a partir de IA

TerrazaVistaEspacio habitable abiertoLuz naturalPisoElectrodomésticos de cocina

amueblado
Antigüedad de la oferta: 5días
Actualizado: 5días

Localidades

Calle Marbella, Mijas
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Berkshire Hathaway HomeServices