SUPA24
Otro
Otro
Otro
2 015 000 €
(7 750 € / m²)
Venta
5
1
260 m²
Calle 4, Marbella

dormitorio5
departamento260 m²
baños1
elevarNo
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

Exkluzivní majetek

Úžasný apartmán s panoramatickým výhledem v Guadalmina Baja

Tento elegantní apartmán se nachází v jedné z nejprestižnějších a nej...

Sin amueblar
Antigüedad de la oferta: 126días
Actualizado: 32días

Localidades

Calle 4, Marbella

Servicios cívicos

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA