SUPA24
Salón
Salón
Salón
2 050 000 €
(7 295 € / m²)
Venta
Atípico
2+
281 m²
Calle Keromnes, Málaga

dormitorioatypical
departamento281 m²
baños2+
elevar
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

Entre una elegant mansió del segle XX dissenyada pel conegut arquitecte Fernando Stracn, aquesta espectacular doble de luxe renovat ofereix una oportu...

Otro
Antigüedad de la oferta: 9días
Actualizado: 9días

Localidades

Calle Keromnes, Málaga
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Berkshire Hathaway HomeServices