SUPA24
Otro
Otro
Otro
512 000 €
(3 012 € / m²)
Venta
4
1
170 m²
Calle Haendel, Málaga

dormitorio4
departamento170 m²
baños1
elevarNo
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

Krásný apartmán s nádherným výhledem na moře ze všech pokojů! Malá urbanizace s pouze 4 sousedy, kteří sdílejí zelené plochy a bazén. Má 3 ložnice s v...

Sin amueblar
Antigüedad de la oferta: 69días
Actualizado: 36días

Localidades

Calle Haendel, Málaga

Servicios cívicos

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA