SUPA24
Otro
Otro
Otro
419 160 €
(5 589 € / m²)
Venta
3
1
75 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

dormitorio3
departamento75 m²
baños1
elevarNo
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

Hledáte apartmán pro vlastní potřebu nebo k pronájmu turistům? Už nemusíte hledat dál! Tento apartmán o rozloze 75 m2 s turistickou licencí má obývací...

Sin amueblar
Antigüedad de la oferta: 106días
Actualizado: 34días

Localidades

Puente de la Esperanza, Málaga

Servicios cívicos

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA