SUPA24
Otro
Otro
Otro
669 000 €
(5 310 € / m²)
Venta
4
1
126 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

dormitorio4
departamento126 m²
baños1
elevarNo
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

Přízemní apartmán se 3 ložnicemi na prodej v Hacienda del Sol

Užijte si pobřežní bydlení v této přízemní rohové jednotce se 3 ložnicemi a 2 koupelnam...

Sin amueblar
Antigüedad de la oferta: 151días
Actualizado: 34días

Localidades

Puente de la Esperanza, Málaga

Servicios cívicos

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA