SUPA24
Otro
Otro
Otro
510 000 €
(6 800 € / m²)
Venta
3
1
75 m²
Puente de la Esperanza, Málaga

dormitorio3
departamento75 m²
baños1
elevarNo
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

Nabízíme k prodeji tento fantastický zbrusu nový penthouse se 2 ložnicemi v Oceana Gardens. Tato jihozápadně orientovaná nemovitost se skládá ze 2 lož...

Sin amueblar
Antigüedad de la oferta: 157días
Actualizado: 33días

Localidades

Puente de la Esperanza, Málaga

Servicios cívicos

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA