SUPA24
Salón
Salón
Salón
2 870 000 €
(14 718 € / m²)
Venta
2
1
195 m²
CALLE PIAMONTE, Madrid

dormitorio2
departamento195 m²
baños1
elevar
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Descobreixi una propietat d'excepció de 195 m² al carrer emblemàtic Barquillo, al mateix cor del Justícia, un dels enclavaments més sofisticats i desi...

Otro
Antigüedad de la oferta: 30días
Actualizado: 30días

Localidades

CALLE PIAMONTE, Madrid
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

John Taylor Madrid Chamberi