SUPA24
Otro
Otro
Otro
551 175 €
(7 158 € / m²)
Venta
3
1
77 m²
PLAZA CONSTITUCION, La Mata

dormitorio3
departamento77 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Bungalow w La Mata – 77 m², 2 sypialnie Nowoczesna inwestycja blisko plaży z widokiem na Morze Śródziemne Prezentujemy wyjątkowy bungalow o powierzchn...

Control remoto central
Antigüedad de la oferta: 16días
Actualizado: 11días

Localidades

PLAZA CONSTITUCION, La Mata
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Dobra Oferta Pro

Monika Hendel-Kubiak