SUPA24
Otro
Otro
Otro
389 000 €
(4 183 € / m²)
Venta
3
1
93 m²
Carrer Berlín, Finestrat

dormitorio3
departamento93 m²
baños1
elevar
aparcamiento
estadoNueva construcción
sótanoNo
terraza

Descripción

V malebném Finestratu vzniká rezidenční komplex, který nabízí 14 pečlivě navržených bytů včetně apartmánů, přízemních jednotek a prostorných penthousů...

Sin amueblar
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 2días

Localidades

Carrer Berlín, Finestrat

Servicios cívicos

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič