SUPA24
Otro
Otro
Otro
567 000 €
(4 765 € / m²)
Venta
4
1
119 m²
Calle Constitución, Estepona

dormitorio4
departamento119 m²
baños1
elevarNo
aparcamiento
estadoNueva construcción
sótanoNo
terraza

Descripción

V okouzlujícím městě Estepona se nachází exkluzivní rezidenční komplex složený z pouhých 16 pečlivě navržených apartmánů a přízemních jednotek, které ...

Sin amueblar
Antigüedad de la oferta: 19días
Actualizado: 19días

Localidades

Calle Constitución, Estepona

Servicios cívicos

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič