SUPA24
Salón
Salón; vista, luz natural, estilo moderno
Terraza; vista, suelo de madera, luz natural
159 000 €
(3 313 € / m²)
Venta
2
1
48 m²
Castelló d'Empúries

dormitorio2
departamento48 m²
baños1
elevar
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Apartament situat a la planta 12, a la zona de Delta Muga, amb vistes panoràmiques al llac ia la muntanya. L´habitatge disposa de dues habitacions, un...

Otro
Antigüedad de la oferta: 81días
Actualizado: 6días

Localidades

Castelló d'Empúries
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

Immo365 | Costa Brava