SUPA24
Otro
Otro
Otro
489 000 €
(4 939 € / m²)
Venta
3
1
99 m²
CALLE JUAN CARLOS I, Capdepera

dormitorio3
departamento99 m²
baños1
elevar
aparcamiento
estadoOtro
sótano
terraza

Descripción

Pro ty, kteří hledají nadstandardní bydlení v jedné z nejkrásnějších lokalit Mallorky, nabízíme prostorný apartmán 3+kk v exkluzivním rezidenčním komp...

Parámetros

Equipamiento y características

Generado a partir de IA

TerrazaLuz naturalVistaEspacio habitable abierto

amueblado
Antigüedad de la oferta: 274días
Actualizado: 56días

Localidades

CALLE JUAN CARLOS I, Capdepera

Servicios cívicos

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič