SUPA24
Otro
Otro
Otro
269 000 €
(4 891 € / m²)
Venta
2
1
55 m²
Carrer de Màlaga, Calp

dormitorio2
departamento55 m²
baños1
elevar
aparcamientoNo
estadoNueva construcción
sótanoNo
terraza

Descripción

Představujeme rezidenci složenou z 38 pečlivě navržených nemovitostí zahrnujících apartmány, přízemní byty a penthousy, které kombinují moderní design...

Sin amueblar
Antigüedad de la oferta: 38días
Actualizado: 23días

Localidades

Carrer de Màlaga, Calp

Servicios cívicos

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič