SUPA24
Otro
Otro
Otro
292 000 €
(3 893 € / m²)
Venta
3
1
75 m²
carrer del Pi, Busot

dormitorio3
departamento75 m²
baños1
elevarNo
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

Hledáte čerstvý, k nastěhování připravený byt v Orihuela Costa s opravdovým prázdninovým pocitem? Pak je tento krásný apartmán ve velmi vyhledávané re...

Sin amueblar
Antigüedad de la oferta: 24días
Actualizado: 24días

Localidades

carrer del Pi, Busot

Servicios cívicos

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA