SUPA24
Otro
Otro
Otro
87 900 €
(845 € / m²)
Venta
5
1
104 m²
Biar

dormitorio5
departamento104 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Prostorný a světlý byt se 4 pokoji a balkonem - třetí patro v exteriéru

Představujeme tento nádherný byt ve třetím patře, exteriérový a velmi světlý,...

Sin amueblar
Antigüedad de la oferta: 132días
Actualizado: 13días

Localidades

Biar

Servicios cívicos

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA